Nákupný košík(0)
Select languageFlag

Letenky - Rezervácia online

Vyhľadanie letu

Váš itinerár

Preferences

Vyberte cestujúcich

Špeciálne ponuky

Choďte taxi za 16 Sk za km.

Zo skúsenosti vieme, že pohoda pri cestovaní je veľmi dôležitá. Vaša dovolenka, alebo práca, totiž začína už cestou na letisko. V spolupráci so spoločnosťou Modrý anjel, ktorá ponúka kvalitnú prepravu osôb - taxi službu, sme preto pre našich klientov pripravili jedinečne pohodlné a výhodné cestovanie z alebo na letisko za nízke ceny, a to za 16 Sk / km. Viac informácií nájdete tu

Noví partneri Star Letuška Clubu

Ponuka partnerov programu Star Letuška Club sa rozšírila o 2 nových členov. Stali sa nimi významná letecká spoločnosť Lufthansa a Mystic Temple. Letecká spoločnosť Lufthansa poskytuje držiteľom kariet Star Letuška Club možnosť odbavenia sa u business prepážky, aj keď cestujú v ekonomickej triede. Spoločnosť Mystic temple, pripravila špeciálnu zľavu na všetky služby, dodajme, že ide o najväčší palác thajských masáží a kozmetických služieb.

Zaistíme Vám vízum do Kanady

Spoločnosť ASIAN získala od ZÚ Kanady vo Viedni akreditáciu pre vybavenie kanadských víz. Od 27.07.2009 nemusíte cestovať do Viedne, aby ste požiadali o víza pre Vašu cestu do Kanady. Tu nájdete potrebné informácie. V prípade záujmu o vybavenie kanadského víza môžete kontaktovať naše vízové oddelenie na adrese: viza@asiana.cz.